Skip navigation

Naše Služby

Medzi hlavné činnosti našej spoločnosti patria: catering, mobilný catering, prenájom veľkokapacitných stanov a mobiliáru, zostavenie programu na kľúč, návrh a výroba dekorácii rôznych štýlov, poradenská činnosť v oblasti marketingu, tvorba a zabezpečenie rôznych kampaní

Určujeme tempo

Naše vybrané služby

Catering Služby

Catering Služby

Disponujeme širokým a stabilným personálom a aj preto dokážeme poskytnúť cateringové služby na požadovanej úrovni od jednoduchých grilovačiek po luxusné rauty

Prenájom Stanov

Prenájom Stanov

V spolupráci so spoločnosťou Trade&consult Ružomberok disponujeme najväčšou kapacitou veľkokapacitných párty stanov na Slovensku. Je len na vás aký rozmer si vyberiete a do akého štýlu vám ho zadekorujeme

Mobilný inventár

Mobilný inventár

Prenajímame tiež rôzne druhy sedenia (masívne, plastové, hliníkové, pivné sety, pohovky, ratan …), stand-by stoly, bufetové stoly, stoly rôznych tvarov a veľkostí, pódiá, tanečné parkety, koberce, dekoračné osvetlenie, tématické bannery, vodné steny atď.

Vlastné Priestory

Vlastné Priestory

Či už plánujete svadbu alebo oslavu pre rodinu a najbližších, alebo máte záujem o firemnú akciu či festival pre veľký počet ľudí naša ponuka Vám bude vyhovovať.

Wedding Agentúra

Wedding Agentúra

Svadobný deň je pre všetkých mladomanželov tým najkrajším dňom v živote. Naša Wedding agentúra Vám vyčarí rozprávkovú svadbu na kľúč, na ktorú nikdy nezabudnete.

Program na kľúč

Program na kľúč

Ak chcete aby sa Vaši hostia príjemne zabavili, dovoľte nám pripraviť spoločenský program, ktorý Vám vďaka našim skúsenostiam zorganizujeme so všetkým čo ktomu patrí.

Ubytovanie

Ubytovanie

Chcete spoznať krásy Bojníc a Prievidze v príjemnom prostredí? Preto navštívte náš Park apartmán. Príjemné prostredie Vás aj Vašich najbližších zbaví všetkého čo prináša každodenný život.

Event na kľúč

Event na klúč

Zahoďte všetky starosti za hlavu a nechajte nás robiť prácu za Vás. Sme tu pre to, aby sme podľa Vašich predstáv a našich skúseností vytvorili nezabudnuteľný event.

Marketingové Služby

Marketing Služby

Kvalitne spropagovať event je pre mnohých nesplniteľná úloha. U nás to neplatí. V rámci event servisu totiž počítame i s kompletným marketingovým pozadím a uvažujeme ako ho najlepšie predať.

Ostatné Služby

Ostatné Služby

Zabezpečujeme kompletnú réžiu, dopravu, technické vybavenie, milý a profesionálny personál a všetko iné, na čo si spomeniete. U nás sa predstavivosti medze nekladú a preto aj tie najbláznivejšie nápady sa stanú realitou.