Skip navigation

Firemný Event

Starostlivosť o klienta, ale aj o zamestnanca je veľmi dôležitá v napredovaní úspešnej firmy. Aby ste sa nemuseli zaťažovať týmito aktivitami a mohli sa venovať naplno svojej hlavnej činnosti, doporučujeme využiť naše skúsenosti a my vám pripravíme všetko potrebné na kľúč.

Úspešne zvládnutých viac ako

700 Firemných eventov

Sústredené na firemný event
Tématický event

Tématicky ladený event

Každý event sa snažíme urobiť iným, jedinečným, zaujímavým. Preto si vyrábame rôzne druhy dekorácií, bannerov, ozdôb a v maximálnej možnej miere využívame svoju kreativitu, nápady a zmeny. Týmto sa odlišujeme od mnohých spoločností, ktoré pripravujú podobné eventy aj niekoľkokrát po sebe.

Vlastné Priestory

Naše Vlastné Priestory

Našou výhodou sú vlastné priestory vo veľkom rozsahu. Disponujeme viacerými reštauráciami, Event areálom pri Bojnickom zámku, ale aj ubytovaním v príjemnom prostredí nášho apartmánu.

Program pre Každého

Program pre Každého

Program je tiež dôležitá súčasť Vašeho eventu. Netreba ho vôbec podceňovať. Nebojte sa a nechajte všetko na nás. Máme množstvo skúseností a veríme, že program, ktorý Vám pripravíme bude presne podľa Vašeho vkusu.

Udalosť pre spoločnosť

Výnimočná udalosť

Dosiahla Vaša spoločnosť významný mílnik, uzavrela výnimočný kontrakt, alebo sa udiala iná významná udalosť? Aj toto je dôvod osláviť väčší, alebo menší úspech s Vašimi zamestnancami.

Objavte ďaľšie nami ponúkané služby
Kontaktujte nás.

info@cpservice.sk

+421 905 861 778